Użytkownik:CloN309: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
d + statystyki |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| align="center" width="610" border="5" | {| align="center" width="610" border="5" | ||
|- bgcolor="#48a046" | |- bgcolor="#48a046" | ||
|colspan= | |colspan=4 | [[Grafika:Dom.png|600px|center|border=5]] | ||
|- bgcolor="#48a046" | |- bgcolor="#48a046" | ||
|colspan= | |colspan=4 | Cześć. Jestem Grzegorz, mam 16 lat i od kilku miesięcy gram w Minecrafta. Trafiłem tu zupełnie przypadkiem... i zostałem na dłużej. Lubię pomagać i czasem tłumaczę sobie artykuły z oryginalnej minepedii. Jeżeli masz do mnie pytanie, wal śmiało. | ||
|- bgcolor="# | |- bgcolor="#bcedbb" align="center" | ||
| [[Użytkownik:CloN/Artykuły|Artykuły]] | | [[Użytkownik:CloN/Artykuły|Artykuły]] | ||
| [[Użytkownik:CloN/Medale|Medale]] | | [[Użytkownik:CloN/Medale|Medale]] | ||
| [[Dyskusja_Użytkownika:CloN|Dyskusja]] | | [[Dyskusja_Użytkownika:CloN|Dyskusja]] | ||
|}<br><br><br><br> | |||
{| border=4 align=center width=200 | |||
|- bgcolor="#48a046" align=center | |||
|colspan=2 | '''Statystyki''' | |||
|- bgcolor="#bcedbb" align="right" | |||
|'''Dni od rejestracji:''' | |||
|7 | |||
|- bgcolor="#bcedbb" align="right" | |||
|'''Artykułów łącznie:''' | |||
|12 | |||
|- bgcolor="#bcedbb" align="right" | |||
|'''Artykułów na dzień:''' | |||
|1,71 | |||
|- bgcolor="#bcedbb" align="right" | |||
|'''Edycji łącznie:''' | |||
|106 | |||
|- bgcolor="#bcedbb" align="right" | |||
|'''Edycji na dzień:''' | |||
|15,14 | |||
|} | |||
{| align=center | |||
|- align=center | |||
|Statystyki będą aktualizowane co tydzień. | |||
|- align=center bgcolor=#bcedbb | |||
|Ostatnia aktualizacja: '''21:15, 3 kwietnia 2011''' | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 20:31, 3 kwi 2011
| Cześć. Jestem Grzegorz, mam 16 lat i od kilku miesięcy gram w Minecrafta. Trafiłem tu zupełnie przypadkiem... i zostałem na dłużej. Lubię pomagać i czasem tłumaczę sobie artykuły z oryginalnej minepedii. Jeżeli masz do mnie pytanie, wal śmiało. | |||
| Artykuły | Medale | Dyskusja | |
| Statystyki | |
| Dni od rejestracji: | 7 |
| Artykułów łącznie: | 12 |
| Artykułów na dzień: | 1,71 |
| Edycji łącznie: | 106 |
| Edycji na dzień: | 15,14 |
| Statystyki będą aktualizowane co tydzień. |
| Ostatnia aktualizacja: 21:15, 3 kwietnia 2011 |
