Książka: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Cero11 (dyskusja | edycje)
Zmiana obrazka aby działał
d Poprawka Craftingu
Linia 15: Linia 15:
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 549px" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 549px" cellpadding="5"
|- align="center"
|- align="center"
!width="75"|Nazwa
!width="150"|Składniki
!width="150"|Składniki
!width="180"|Crafting
!width="180"|Crafting
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Materiały#Biblioteczka|Biblioteczka]]'''
|[[Papier]]
|[[Papier]]
|[[File:CraftingBookIO.png‎]]
|[[File:CraftingBookIO.png‎]]
|- align="center"
|}
Do stworzenia książki potrzebne są 3 [[Papier|kawałki papieru]], które na [[Stół warsztatowy|stole warsztatowym]] należy ułożyć w jednej linii pionowo.

Wersja z 14:10, 7 lut 2011

Książka
Typ

Przedmiot

Wytrzymałość

N/A

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Książki zostały dodane do Alpha w Secret Friday 6 (1.0.11), i mogą być utworzone z papieru. Są składnikiem do stworzenia biblioteczki. Ewentualnie gracz może zamieścić w nim informacje. Teraz jest tylko do dekoracji.

Crafting

Składniki Crafting
Papier Plik:CraftingBookIO.png

Do stworzenia książki potrzebne są 3 kawałki papieru, które na stole warsztatowym należy ułożyć w jednej linii pionowo.