Jedzenie/Pożywność: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Dodanie większej ilości pożywania do tabeli |
d actually, tak lepiej. |
||
| (Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 9 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
|- | |- | ||
! Wartość | ! Wartość | ||
! Posiłek | ! Posiłek | ||
|- | |||
|- | |2,4 | ||
|2 | |{{Grid|Złota marchewka}}{{Grid|Złote jabłko}}{{Grid|Zaklęte złote jabłko}} | ||
|{{Grid|Złota marchewka}}{{Grid|Złote jabłko}}{{Grid| | |- | ||
|1,6 | |||
|- | |{{Grid|Pieczona wołowina}}{{Grid|Pieczona wieprzowina}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid|Pieczony łosoś}}{{Grid|Oko pająka}} | ||
|1 | |- | ||
|{{Grid| | |1,2 | ||
|{{Grid|Barszcz czerwony}}{{Grid|Burak}}{{Grid|Chleb}}{{Grid|Marchewka}}{{Grid|Pieczony dorsz}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Pieczony królik}}{{Grid|Zupa grzybowa}}{{Grid|Potrawka z królika}}{{Grid|Pieczony ziemniak}}{{Grid|Podejrzana potrawka}} | |||
|- | |- | ||
|1 | |0,6 | ||
|{{Grid|Chleb}}{{Grid|Marchewka}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Pieczony | |{{Grid|Jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy}}{{Grid|Słodkie jagody}}{{Grid|Świecące jagody}}{{Grid|Surowa wołowina}}{{Grid|Surowy kurczak}}{{Grid|Surowa wieprzowina}}{{Grid|Surowa baranina}}{{Grid|Surowy królik}}{{Grid|Trujący ziemniak}}{{Grid|Ziemniak}}{{Grid|Owoc refrenusu}} | ||
|- | |||
|- | |0,4 | ||
|0 | |{{Grid|Suszony wodorost}} | ||
|{{Grid| | |- | ||
|0,2 | |||
|- | |{{Grid|Butelka miodu}}{{Grid|Ciastko}}{{Grid|Ciasto}}{{Grid|Rozdymka}}{{Grid|Ryba tropikalna}}{{Grid|Surowy dorsz}}{{Grid|Surowy łosoś}}{{Grid|Zgniłe mięso}} | ||
|0 | |||
|{{Grid|Ciastko}}{{Grid|Ciasto}}{{Grid| | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Jedzenie| ]]</noinclude> | |||