Szablon:Osoba/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
dodano argument "youtube" |
||
| (Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 6 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {{Dokumentacja/Nagłówek}} | ||
Szablon powinien być używany na stronach opisujących ludzi. | Szablon powinien być używany na stronach opisujących ludzi. | ||
<pre> | <pre> | ||
{{Osoba | {{Osoba | ||
|zdjęcie | |zdjęcie= | ||
|nazwisko | |imię= | ||
|data urodzin = | |nazwisko= | ||
|narodowość | |płeć= | ||
|znany jako | |data urodzin= | ||
|znany z | |narodowość= | ||
|znana jako | |znany jako= | ||
|znana z | |znany z= | ||
|zajęcie | |znana jako= | ||
|twitter | |znana z= | ||
|zamieszkiwany kraj= | |||
|małżonek= | |||
|dzieci= | |||
|strona= | |||
|języki= | |||
|zajęcie= | |||
|youtube= | |||
|twitter= | |||
|reddit= | |||
|bug_tracker= | |||
|nazwa_forum= | |||
|nazwa_wiki= | |||
|nazwa_wiki_przypis= | |||
|nazwa_minecraft= | |||
|subskrybcje= | |||
|śledzący= | |||
|podpis= | |||
|upuszcza= | |||
|wymowa= | |||
}}</pre> | }}</pre> | ||
{| style="background-color: transparent;" | {| class="wikitable" style="background-color: transparent;" | ||
! Parametr | ! Parametr | ||
! Funkcja | ! Funkcja | ||
| Linia 24: | Linia 43: | ||
| <code>zdjęcie</code> || Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) || [[:File:No block image.png|No block image.png]] | | <code>zdjęcie</code> || Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) || [[:File:No block image.png|No block image.png]] | ||
|- | |- | ||
| <code> | | <code>imię</code> || Imię || ''nieznane'' | ||
|- | |||
| <code>nazwisko</code> || Nazwisko || ''nieznane'' | |||
|- | |||
| <code>płeć</code> || Płeć || ? | |||
|- | |- | ||
| <code>data urodzin</code> || Data urodzin || ? | | <code>data urodzin</code> || Data urodzin || ? | ||
|- | |- | ||
| <code>narodowość</code> || Narodowość || ? | | <code>narodowość</code> || Narodowość <small>(pisana małą literą)</small> || ? | ||
|- | |- | ||
| <code>znany jako</code> || Znany również pod nazwami || ? | | <code>znany jako</code> || Znany również pod nazwami || ? | ||
| Linia 34: | Linia 57: | ||
| <code>znany z</code> || Znany z czego? || ? | | <code>znany z</code> || Znany z czego? || ? | ||
|- | |- | ||
| <code>znana jako</code> || Znana również pod nazwami ||? | | <code>znana jako</code> || Znana również pod nazwami || ? | ||
|- | |||
| <code>znana z</code> || Znana z czego? || ? | |||
|- | |||
| <code>zamieszkiwany kraj</code> || Nazwa zamieszkiwanego kraju || ? | |||
|- | |||
| <code>języki</code> || Znane języki || ? | |||
|- | |||
| <code>dzieci</code> || Czy ma dzieci? || ? | |||
|- | |- | ||
| <code>znana z</code> || | | <code>strona</code> || Adres strony internetowej || ? | ||
|- | |||
| <code>nazwa_wiki</code> || Nazwa użytkownika na angielskiej Minecraft Wiki || ? | |||
|- | |||
| <code>nazwa_wiki_przypis</code> || Link do źródła || ? | |||
|- | |||
| <code>reddit</code> || Nazwa użytkownika na reddicie || ? | |||
|- | |||
| <code>nazwa_forum</code> || Nazwa użytkownika na minecraftforum.net || ? | |||
|- | |||
| <code>bug_tracker</code> || Nazwa użytkownika na bug trackerze Mojangu || ? | |||
|- | |||
| <code>nazwa_minecraft</code> || Nazwa użytkownika w Minecraft || ? | |||
|- | |||
| <code>subskrybcje</code> || Ilość subskrybcji jeżeli to osobistość znana z YouTube || ? | |||
|- | |||
| <code>śledzący</code> || Ilość śledzących na Twitterze || ? | |||
|- | |||
| <code>podpis</code> || Podpis || ? | |||
|- | |||
| <code>upuszcza</code> || Upuszczane przedmioty || ? | |||
|- | |||
| <code>wymowa</code> || Wymowa || ? | |||
|- | |- | ||
| <code>zajęcie</code> || Zajęcie || ? | | <code>zajęcie</code> || Zajęcie || ? | ||
|- | |||
| <code>youtube</code> || Tu wpisz <code><nowiki>[https://www.youtube.com/@''Nazwa YouTube'a'' ''Nazwa YouTube'a'']</nowiki></code> || ? | |||
|- | |- | ||
| <code>twitter</code> || Tu wpisz <code><nowiki>[https://twitter.com/''Nazwa Twittera'' ''Nazwa Twittera'']</nowiki></code> || ? | | <code>twitter</code> || Tu wpisz <code><nowiki>[https://twitter.com/''Nazwa Twittera'' ''Nazwa Twittera'']</nowiki></code> || ? | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 18:21, 23 lip 2025
[odśwież]
To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.Szablon powinien być używany na stronach opisujących ludzi.
{{Osoba
|zdjęcie=
|imię=
|nazwisko=
|płeć=
|data urodzin=
|narodowość=
|znany jako=
|znany z=
|znana jako=
|znana z=
|zamieszkiwany kraj=
|małżonek=
|dzieci=
|strona=
|języki=
|zajęcie=
|youtube=
|twitter=
|reddit=
|bug_tracker=
|nazwa_forum=
|nazwa_wiki=
|nazwa_wiki_przypis=
|nazwa_minecraft=
|subskrybcje=
|śledzący=
|podpis=
|upuszcza=
|wymowa=
}}
| Parametr | Funkcja | Domyślna wartość |
|---|---|---|
nazwa |
Wymagane tylko, jeśli jest inna, niż nazwa strony | {{BASEPAGENAME}}
|
zdjęcie |
Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) | No block image.png |
imię |
Imię | nieznane |
nazwisko |
Nazwisko | nieznane |
płeć |
Płeć | ? |
data urodzin |
Data urodzin | ? |
narodowość |
Narodowość (pisana małą literą) | ? |
znany jako |
Znany również pod nazwami | ? |
znany z |
Znany z czego? | ? |
znana jako |
Znana również pod nazwami | ? |
znana z |
Znana z czego? | ? |
zamieszkiwany kraj |
Nazwa zamieszkiwanego kraju | ? |
języki |
Znane języki | ? |
dzieci |
Czy ma dzieci? | ? |
strona |
Adres strony internetowej | ? |
nazwa_wiki |
Nazwa użytkownika na angielskiej Minecraft Wiki | ? |
nazwa_wiki_przypis |
Link do źródła | ? |
reddit |
Nazwa użytkownika na reddicie | ? |
nazwa_forum |
Nazwa użytkownika na minecraftforum.net | ? |
bug_tracker |
Nazwa użytkownika na bug trackerze Mojangu | ? |
nazwa_minecraft |
Nazwa użytkownika w Minecraft | ? |
subskrybcje |
Ilość subskrybcji jeżeli to osobistość znana z YouTube | ? |
śledzący |
Ilość śledzących na Twitterze | ? |
podpis |
Podpis | ? |
upuszcza |
Upuszczane przedmioty | ? |
wymowa |
Wymowa | ? |
zajęcie |
Zajęcie | ? |
youtube |
Tu wpisz [https://www.youtube.com/@''Nazwa YouTube'a'' ''Nazwa YouTube'a''] |
? |
twitter |
Tu wpisz [https://twitter.com/''Nazwa Twittera'' ''Nazwa Twittera''] |
? |