Minecraft Wiki Polska

Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
d interwiki
 
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika)
Linia 129: Linia 129:
! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja
! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja
|-
|-
| [[:Plik:Site-favicon.ico]] || [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Site-favicon.ico]] || rowspan="2"|Oprogramowanie || Ikona strony w przeglądarce
| [[:Plik:Favicon.ico]] || [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Favicon.ico]] || Oprogramowanie || Ikona strony w przeglądarce
|-
| [[:Plik:Favicon.ico]] || [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Favicon.ico]] || Favicon w wersji mobilnej
|-
|-
| [[:Plik:Redactor icon.png]] || [[Plik:Redactor icon.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css]] || User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów
| [[:Plik:Redactor icon.png]] || [[Plik:Redactor icon.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css]] || User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów
Linia 140: Linia 138:
Zobacz również: [[:Kategoria:Pliki systemowe]]
Zobacz również: [[:Kategoria:Pliki systemowe]]


[[Kategoria: Minecraft Wiki Polska]]
{{MCWPL}}


[[de: Minecraft Wiki:Wiki-Bilder]]
[[de:Minecraft Wiki:Wiki-Bilder]]
[[en: Minecraft Wiki:Wiki images]]
[[en:Minecraft Wiki:Wiki images]]
[[pt: MCW:Imagens da wiki]]
[[fr:Minecraft Wiki:Images Wiki]]
[[ru: Minecraft Wiki:Системные файлы]]
[[ja:Minecraft Wiki:Wiki画像]]
[[ko:Minecraft Wiki:위키 이미지]]
[[pt:MCW:Imagens da wiki]]
[[ru:Minecraft Wiki:Системные файлы]]
[[th:Minecraft Wiki:ภาพวิกิ]]
[[uk:Minecraft Wiki:Системні файли]]
[[uk:Minecraft Wiki:Системні файли]]
[[zh:MCW:Wiki图像]]

Aktualna wersja na dzień 05:53, 17 lip 2025

Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:

Loga

Plik Podgląd Link do CSS Lokalizacja
Plik:Wiki.png MediaWiki:vector.css Logo strony
Plik:Wiki@2x.png
Plik:Winter wiki.png MediaWiki:Gadget-winter.css Logo strony w gadżecie zimowym
Plik:Winter wiki HiDPI.png
Plik:Nether Wiki.png MediaWiki:Gadget-nether.css Logo strony w gadżecie netherowym
Nether Wiki HiDPI.png

Elementy tła

Przestrzeń podstawowa
Plik Podgląd Link do CSS Lokalizacja
Plik:Mobile-header.png MediaWiki:Minerva.css Element tła skórki mobilnej
Plik:GrassBackground.png MediaWiki:Common.css Tło nagłówka (np na stronie głównej)
Plik:Vector-tabs-first.png Vector-tabs-first.png MediaWiki:vector.css Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-HiDPI.png
Plik:Header-background.png Element tła
Plik:Header-background-HiDPI.png
Plik:Background.png
Plik:Background-HiDPI.png
Przestrzeń Dungeons
Plik:Mobile-header-dungeons.png MediaWiki:Minerva.css Element tła skórki mobilnej
Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png MediaWiki:vector.css Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-dungeons-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs-dungeons.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-dungeons-HiDPI.png
Plik:Header-background-dungeons.png Element tła
Plik:Header-background-dungeons-HiDPI.png
Przestrzeń Earth
Plik:Mobile-header-earth.png MediaWiki:Minerva.css Element tła skórki mobilnej
Plik:Vector-tabs-first-earth.png MediaWiki:vector.css Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-earth-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs-earth.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-earth-HiDPI.png
Plik:Header-background-earth.png Element tła
Plik:Header-background-earth-HiDPI.png
Gadżet motywu Netherowego
Plik:Mobile-header-nether.png MediaWiki:Gadget-nether.css Element tła skórki mobilnej
Plik:GrassBackground-nether.png Tło nagłówka (np na stronie głównej)
Plik:Vector-tabs-first-nether.png Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-nether-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs-nether.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-nether-HiDPI.png
Plik:Header-background-nether.png Element tła
Plik:Header-background-nether-HiDPI.png
Plik:Background-nether.png
Plik:Background-nether-HiDPI.png
Plik:Nether-particles.gif
Gadżet motywu zimowego
Plik:Winter-mobile-header.png MediaWiki:Gadget-nether.css Element tła skórki mobilnej
Plik:Winter-GrassBackground.png Tło nagłówka (np na stronie głównej)
Plik:Winter-vector-tabs-first.png Element początkowy przycisków
Plik:Winter-vector-tabs-first-HiDPI.png
Plik:Winter-vector-tabs.png Element przycisków
Plik:Winter-vector-tabs-HiDPI.png
Plik:Winter-header-background.png Element tła
Plik:Winter-header-background-HiDPI.png
Plik:SnowBG.gif

Ikony

Plik Podgląd Link do CSS Lokalizacja
Plik:Favicon.ico Oprogramowanie Ikona strony w przeglądarce
Plik:Redactor icon.png MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów
Plik:Scroll top.png MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css Ikona przycisku powrotu na górę strony

Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe