Szablon:Sprite/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
dodanie brakujących opisów zmiennych do dokumentacji |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
|- | |- | ||
| <code>link</code> || Odnośnik do artykułu dla linku sprite'a || ''brak'' | | <code>link</code> || Odnośnik do artykułu dla linku sprite'a || ''brak'' | ||
|- | |||
| <code>outsize</code> || Rozmiar pojedynczego sprite'a w pixelach || 16 | |||
|- | |||
| <code>scale</code> || Skalowanie rozmiaru sprite || 1 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<includeonly>[[en:Template:Sprite]]</includeonly> | <includeonly>[[en:Template:Sprite]]</includeonly> | ||
Aktualna wersja na dzień 23:24, 11 kwi 2025
[odśwież]
To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.This template creates a sprite from a sheet image. Commonly used when many small images are displayed on one page to reduce the total amount of HTTP connections.
Przykład
{{Sprite
|pos=1
|size=1
|sheet=24
|align=text-top
|image=BlockCSS_new.png
|link=Trawa
}}
efekt:
| Parametr | Opis | Domyślnie |
|---|---|---|
pos |
Wartość numeryczna odpowiadająca pozycji sprite'a | 1 |
size |
Określa ile pozycji w poziomie zajmuje sprite | 1 |
sheet |
Ilość pozycji w poziomie pliku ze sprite'ami | 24 |
align |
Definiuje sposób położenia sprite'a w tekście | middle |
image |
Odnośnik do pliku ze zbiorem sprite'ów | BlockCSS_new.png |
link |
Odnośnik do artykułu dla linku sprite'a | brak |
outsize |
Rozmiar pojedynczego sprite'a w pixelach | 16 |
scale |
Skalowanie rozmiaru sprite | 1 |
